Dnes má meniny Dobromila, Kevin, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Náradie - Lockpick sada planžiet - 9ks + 2x napinák
www.sms-portal.cz

Lockpick sada planžiet - 9ks + 2x napinák

lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_cbrhk.jpg
lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_h9hut.jpg lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_h9hut.jpg lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_xfdko.jpg lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_xfdko.jpg lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_o9weh.jpg lockpick_sada_planziet_9ks_2x_napinak_o9weh.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 315
Cena
V texte

S touto sadou Vás už nemusí trápiť stratené kľúče. Sada obsahuje 9 planžiet rôznych tvarov a jeden napinák. Vhodné pre odomykanie cylindrických vložiek (FAB zámkov). Sada je vhodná predovšetkým pre začínajúcich zámkaře, alebo pre fanúšikov športu zvaného lockpicking. Sadu môžete objednať prostredníctvom emailu, alebo v našom internetovom obchode. Pokiaľ máte záujem o kvalitnejšie sady od amerického výrobcu SouthOrd, o lockpick guny, vreckové sady planžiet, o automobilovej planžety, alebo iné zámkařské nástroje, navštívte prosím náš internetový obchod na adrese https://www.lockpicktools.cz.
V prípade záujmu o radu nás kontaktujte na email info@lockpicktools.cz, alebo prostredníctvom online chatu na našich stránkach. Cena: 9,88 Eur. Telefon: +420777204513.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Náradie
Lokalita: Slovensko
Dátum pridania: 11.10.2018 09:57
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Ondřej Prchal
Tel/Mobil: 420777204513
WWW adresa: www.lockpicktools.cz

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,